Müşteri Çalışmaları AKINSOFT 25 Aralık 2018 (0) (1236)

Simpa, AKINSOFT’lu Olmanın Keyfini Yaşayanlar Arasında

Robotik kodlama eğitimi adına kendimize AKINSOFT’u örnek alıyoruz.”

Bize biraz kendinizden ve firmadaki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

1986 Yozgat/Sorgun doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Sorgun’da tamamladım. Erciyes Üniversitesi Elektrik – Elektronik bölümü mezunuyum. 2011 yılında Sorgun’da akaryakıt istasyonunu kurdum. 2017 yılında Yozgat Bahçeşehir Koleji kurucu temsilciliğini üstlendim. Aktif iş hayatına devam etmekteyim.

Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Simpa şirketi bünyesinde enerji ve eğitim sektörü olmak üzere iki farklı alanda faaliyet göstermekteyiz. 2011 yılından itibaren bulunduğumuz bölgede enerji sektöründe örnek hizmetler sunuyoruz. Doğup büyüdüğüm şehirde kaliteli eğitim hizmetleri sunmak ve geleceğe güzel nesiller yetiştirmek adına da, Bahçeşehir Koleji çatısı altında gece gündüz tecrübeli ekibimizle çalışmaktayız. Bahçeşehir Koleji Sorgun Kampüsü olarak kendimize, robotik kodlama eğitimi adına ülkemize öncülük eden AKINSOFT’u örnek alıyoruz.

AKINSOFT Programları ile nasıl tanıştınız?

AKINSOFT programları ile 2013 yılında, ilçemizde bulunan Bölge Bayiniz Planet Bilgisayar’dan İsmail BARAN beyefendi aracılığı ile tanıştık. Zaten bulunduğumuz bölgede hemen hemen bütün işletmeler AKINSOFT programlarını kullanıyor. Diğer kullanıcıların da memnuniyetini gözeterek AKINSOFT ailesine dahil olduk.

Kullanmış olduğunuz AKINSOFT Programları firmanıza ne gibi katkılar sağladı?

Daha önce kullanmış olduğumuz programlardan gerekli verimi alamamıştık. AKINSOFT programlarının, raporlama özelliği sayesinde istediğimiz her raporu kolaylıkla alabiliyoruz. Dinamik yapısı sayesinde ihtiyacımız olan tüm verilere, dilediğimiz an dilediğimiz yerden ulaşabildiğimiz için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

Programı kullanmaya başladıktan sonra iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler gözlemlediniz?

Akaryakıt istasyonumuzda programlarınızı kullanmaya başladıktan sonra, işlerimizi çok daha hızlı ve düzenli yapabilir hale geldik. Böylelikle gereksiz zaman kayıpları da son bulmuş oldu ve bu durum haliyle bizi çok memnun etti. Artık müşterilerimize daha kurumsal bir yapıda hizmet veriyoruz.

Programı yeni kullanmaya başlayacak kullanıcılara tavsiyeleriniz nelerdir?

Eğer yaptığınız işten sonuç almak istiyorsanız; verileri doğru, eksiksiz ve düzenli bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Örneğin; bir ürünün alış faturasını işlemeden programdan maliyet çıkarmasını isterseniz haliyle size bunu vermeyecektir. Siz veri girişlerini yapın, gerisini AKINSOFT’a bırakın.

Son olarak AKINSOFT hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek ister ve bize zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürlerimizi sunarız

AKINSOFT programlarının diğer programlara kıyasla, kullanıcıya kısa yollardan çözüm üretme konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu programların eğitim sürecinde, Planet Bilgisayar İsmail BARAN beyefendinin doğru yönlendirmeleri ve eğitici kişiliğinin büyük etkisi oldu. Gerçekten “Türkiye’nin Mavi Gücü” olduğunuza AKINSOFT ailesine dahil olarak bizler de şahit olduk. Robotik teknolojiler alanında yapmış olduğunuz çalışmalarınızı da yakından takip ediyoruz. Ülkemize değer katan, büyük emekler vererek çalışan şirketinize başarılar diliyor teşekkür ediyorum.

Benzer Yazılar