INOVAX: Türkiye'nin Bilim ve Teknoloji Dergisi

Bir Başarı Hikayesi; DEMET DÜNDAR TAHAM YAPI HALKLA İLİŞKİLER VE MÜŞTERİ SORUMLUSU

Taham Yapı hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Ben Demet Dündar. Taham Yapı Halkla İlişkiler ve Müşteri Sorumlusuyum. Firmamız; profesyonel mühendislerin, mimarların, eğitmenlerin ve alanında tecrübeli uzmanların yönettiği, Almanya kökenli ve 32 yıllık uluslararası deneyimi ve değerleri olan bir şirkettir. Misyonumuz ülkemizin yapı anlayışını değiştirerek gerçekleştirdiğimiz farklı ve çizgi dışı projelerimizle ülkemizin ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamak. Bu bağlamda 6 yıldır Bursa’da insani ve toplumsal değerlerin ön planda olduğu, mutluluğun, huzurun, konforun yanı sıra kaliteli ve kullanışlı daireler yaparak marka değeri yüksek ve kazandıran projeler yapmak için çalışıyoruz. Kaliteli, güvenilir üretim ile çalışan ve gelişim odaklı büyüme anlayışımızla, inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olmayı amaçlıyoruz. Ulusal ve
uluslararası alanda uzun yıllar tecrübemiz var ve müşterilerimiz için ürettiğimiz konutların çok yönlü yaşam alanı olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda güvenilir ve kaliteli hizmet verme anlayışı bizim için çok önemlidir. Onlar için huzurlu ve sağlıklı yaşam alanı oluşturuyoruz.
Sektörünüzde sizi diğer firmalardan farklı kılan nedir? Kalite belgelerimiz ile üretimlerimizi yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden dijitalleşmiş bir inşaat firmasıyız. Çalışanımıza değer vererek üretimlerimizde müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Müşteri ile satış öncesi ve sonrası iletişim çok önemli, bu yüzden kusursuz hizmet sunabilmek için müşterilerimizle empati kuruyoruz ve onları anlayarak güven oluşturuyor, sorunlarına çözüm bulmak için gayret ediyoruz. Müşteri memnuniyetini devamlı kılmak için çok çalışıyoruz.


Ayrıca kadınların gücüne ve üretkenliğine inandığımız için, Bursa’da yönetim kadrosunda en çok kadın çalışanın olduğu tek inşaat firmasıyız.
AKINROBOTICS ile nasıl tanıştınız? Yöneticimiz İstanbul’da düzenlenen 2019 Motobike Fuarında bir stantta görmüş ve dijitalliğe önem veren bir inşaat firması olduğumuz için bizim fuarımızda da olması gerektiğine düşünmüş. Bu doğrultuda sizlerle iletişime geçtik.
Mini ADA ile yakından tanıştınız. Robotumuzu ve AKINROBOTICS ailesini nasıl buldunuz? Öncelikle bizimle ilgilenen ekibinize çok teşekkür ederiz. İşini seven, büyük bir zevkle yapan personeller ile çalışıyor olmanız AKINROBOTICS’in gücünü yükseltecektir. Mini ADA sevimli ve dikkat çekici bir robot. Biz onları çok sevdik ve benimsedik. Bir Türk firmasının ve çalışanlarının dünya teknolojisiyle yarışıyor olması gurur verici. Umarım önümüzdeki fuarlarda ve etkinliklerimizde de yeniden birlikte oluruz.
Gayrimenkul Fuarı’nda Mini Adalar ile birlikte olmak size neler kazandırdı? Fuar standımız, Mini Adalar sayesinde yoğun ilgi gördü. Herkes Mini Ada ile fotoğraf çektirip dans etmek için sıradaydı… Özellikle aileleri ile birlikte olan çocuklar açısından ilgi çekici olmayan gayrimenkul fuarında kendilerine bir eğlence buldular. Tabii bu bizim de avantajımıza oldu. Çocukları Mini Ada ile sohbet edip dans ederken, biz de ebeveynlerine projelerimizi rahat bir şekilde anlatma fırsatı bulduk.
AKINROBOTICS robotlarını kiralamak isteyenlere neler söylemek istersiniz? Teknolojiye ayak uyduran, yenilikçi ve vizyonu farklı bir firmaysanız, siz de bu özellikleriniz ile marka değerinizi Mini Ada ile ortaya çıkarabilirsiniz.
Taham Yapı olarak, INOVAX okuyucularına iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı? Yaptığınız işte uzmansanız, uzman firmalardan destek almalısınız ki başarınıza başarı katabilesiniz. Bunun için doğru adres AKINROBOTICS.
Sizinle tanışmak bizleri çok mutlu etti. Değerli vaktinizi bize ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Sizlerle tanışmak bizler için de çok keyifliydi. Standımızı renklendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni projelerde tekrar görüşmeyi çok isteriz.

Mobil Sürümden Çık