AKINSOFT 15. BONUS DÖNEMİ ÖDÜL TAKDİM VE TATİL ORGANİZASYONU TAMAMLANDI

Yazılım ve robotik teknolojiler alanında gerçekleştirdiği çalışmaları ve her geçen gün büyüyen Çözüm Ortağı ağı ile Türkiye’nin Vizyonu olan AKINSOFT, bir Bonus Dönemi’ni daha geride bıraktı.

Her yıl farklı bir heyecan ve tema ile gerçekleştirdiği Bonus organizasyonlarında Çözüm Ortakları ile buluşarak başarılarını ödüllendiren AKINSOFT’ un 24. yılında düzenlenen 15. Bonus Organizasyonu ve Ödül Takdim Töreni, 15 – 17 Kasım 2019 tarihleri arasında ülkemizin turizm cenneti Antalya’da Limak Limra Hotel & Resort’da gerçekleştirildi.

Düzenlenen “Ödül Takdim Töreni” ile AKINSOFT, kategorisinde dereceye giren Çözüm Ortaklarının başarısını bu yıl da birbirinden farklı ödüllerle taçlandırdı. Her yıl farklı bir sanatçının konseriyle gerçekleşen organizasyonda bu yıl ünlü sanatçı Betül DEMİR sahne aldı. Ayrıca robot Mini ADA’ların da kendisine eşlik ettiği sanatçı dinleyenlere eğlence dolu bir gece sundu.

Tüm AKINSOFT ailesinin bir arada olduğu 15. Bonus Dönemi Ödül Takdim ve Tatil Organizasyonu ile AKINSOFT; Çözüm Ortaklarına, konuklarına ve çalışanlarına bir kez daha unutamayacakları keyifli bir organizasyon yaşattı.

Benzer Yazılar