AKINSOFT Robotik Teknolojileri AKINSOFT 18 Şubat 2020 (0) (542)

AKINROBOTICS HABER

AKINROBOTICS ROBOT MÜZESİ AÇILDI

Türkiye’nin Yerli Robotik Markası AKINROBOTICS, bilime ve insanlığa hizmet gayesiyle yeni projeler üretmeye devam ediyor. Bu kapsamda tüm üretim süreci yerli olarak AKINROBOTICS tarafından üretilen robotların yer aldığı bir müze oluşturuldu.

AKINROBOTICS Robot Müzesi adı ile açılan müzede insanlara bugüne kadar yapılan çalışmaları görme fırsatı sunuldu. 17 Ocak – 14 Şubat 2020 tarihleri arasında Anatolium Marmara Alışveriş Merkezinde ziyarete açık olacak AKINROBOTICS Robot Müzesinde, başta tüm kamuoyunun yakından tanıdığı robot Mini ADA olmak üzere AKINROBOTICS tarafından bugüne kadar üretilmiş olan insansı robotlar Akıncı serisi, tarım robotları Pncr serisi, servis ve hostes robotları Ada serisi, işbirlikçi kol robot serisi ile arazi robotu olan dört ayaklı Arat ziyaretçiler tarafından görülebilecek.

AKINROBOTICS GELENEKSEL SÖZ SİZDE PROGRAMI

Robotik teknolojilerin öncüsü, Türkiye’nin Yerli Robotik Markası AKINROBOTICS çalışanlarına yönelik düzenlediği programlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu programlar kapsamında her yıl düzenlenen geleneksel “Söz Sizde” programı bu yıl da Terfi Takdim Töreni ile birlikte 25.01.2020 Cumartesi günü gerçekleştirildi. AKINSOFT ve AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN’ın katılımı ve konuşmalarıyla AKINROBOTICS Müze Alanında gerçekleşen programda tüm AKINROBOTICS çalışanları hazır bulundu. Terfi alan personellere teşekkür belgelerinin verilmesinin ardından gerçekleşen programda tüm personelin talep, görüş ve önerileri dinlendi.

Benzer Yazılar