MyRezzta Online Yemek Sipariş Sistemi

Değerli INOVAX okurları, dünya genelini etkisini altına alan koronovirüs pandemisiyle birlikte belirlenen kurallar ve kısıtlamalar içerisinde bulunduğumuz bu zor dönemle mücadelemiz devam ederken, bu süreçte yaşanan kısıtlama ve tedbirler hayatımızı büyük oranda yeniden şekillendirdi. Bu süreçte birçok sektör çeşitli önlemler çerçevesinde iş süreçlerini devam ettirirken şüphesiz bu olumsuz durumdan en çok etkilenen işletmelerin başında restoran, lokanta, kafe ve pastane gibi gıda sektörleri yer almaktadır.

Koronavirüsle mücadelede alınan tedbirler çerçevesinde yeme içme alanında faaliyet gösteren işletmelerin geçici bir süre müşteri almadan sadece “paket sipariş” modeliyle çalışmalarına devam etmesi yönünde alınan kararla internet üzerinden yemek siparişine talepler artarken online sipariş sistemi kullanılarak verilen siparişlerde yüzde 20’nin üzerinde artış yaşandı. Virüsle mücadele çerçevesinde alınan kısıtlama kararının oluşturduğu zararı en aza indirmek ve müşteri portföyünü genişletmek, işletme yönetici ya da sahiplerinin online sipariş sistemini tercih etmelerinde etken olmuştur.

Birçok firma bu alanda sipariş hizmetini başlatırken, bu sürece alt yapı olarak hazırlıksız yakalanan birçok işletme ticari kayıplar yaşarken ülkemizin yüksek teknoloji üreticisi olarak restoran, kafe ve pastane işletmecilerinin online sipariş alabilmelerine olanak sağlayacak “myrezzta” sistemimizi tamamladık. Yüksek teknoloji alanındaki sorumluluğumuzu yerine getirerek bu alanda alt yapı olarak hazır olamayan işletmelerin yanında olmanın mutluluğu içerisinde olduğumuzu belirtmeliyiz.

İnternet üzerinden yemek sipariş sürecine talebin arttığı bu dönemde işletmelerin bu alandaki alt yapı eksikliğini giderecek online yemek sipariş ve paket servis sistemi MyRezzta restoran, lokanta, kafe, pastane vb. işletmelerin kendi domain adresleri (alan adları) üzerinden ya da kendi mobil sipariş uygulamalarını oluşturarak sipariş almaya başlayabildikleri menü ve kampanyalar hakkında müşterilerine bilgi verebildikleri online yemek sipariş sistemidir.

MyRezzta ile restoran kafe ve pastaneler kendi markalarından oluşturacakları alan adıyla internet üzerinden kolayca online sipariş almaya başlarken, bu sektördeki en büyük sorunlardan olan “ilave komisyon bedeli” ödemeden bu sistemi kullanabileceklerdir. Online yemek sipariş sisteminden komisyon bedeli nedeniyle faydalanmayan hazır gıda işletmelerinin de Myrezzta ile bu konudaki ön yargıları değişecek.

MyRezzta’nın önemli özelliklerinden biri de çok şubeli hizmet veren hazır gıda ve restoranların işleyişine uygun yapısının yanında restoranlar için geliştirilen android ve ıos uyumlu uygulamalar sayesinde akıllı telefon ve tabletlerden kolayca sipariş verebilme imkanı sunmasıdır. İşletmenize özel hazırlanan mobil uygulama ile uygulama kullanan müşterilere menü ve kampanyalar hakkında bildirim gönderebilirsiniz. Herhangi bir ek modül ya da programa ihtiyaç duymadan kullanılabilen MyRezzta, stok ve siparişleri yönetmek için WOLVOX Restoran yönetim programıyla da entegre çalışmaktadır.

Kısacası restoran yemek sipariş sistemi büyük küçük tüm işletmeler için içerisinde bulunduğumuz dönemde son derece önemlidir. Online yemek sipariş sisteminin ülkemizdeki kullanımı, içinde bulunduğumuz koronavirüs pandemisiyle birlikte beklenenden çok daha hızlı bir şekilde günlük hayatta yaygınlaşırken, bu sistemin ilerleyen dönemlerde hem müşteriler hem de işletmeciler tarafından etkin olarak kullanılacağı ön görülmektedir.


Benzer Yazılar